і товар чудовий і продавець . замовлення скасоване в цілях економії за доставку (було 2 замовлення однакових, їх скасували і переоформити в одне замовлення). та що все чудово, покупкою задоволена
товар якісний і ціна приємна. продавець дуже порядний і добре обізнаний щодо товару . супер швидка відправка. замовляю вдруге , і вдруге-найвища оцінка. дякую!
Зробила киці дряпалку. Киця задоволена.