Хотела бы знать, почему отменен заказ. Со мной продавец не связался и ничего не объяснил(
Замовлення скасоване до статусу прийнято в примітках вказано, що товару немає в наявності, товар одразу переведен до статусу «немає в наявності»
Поки що ніводомо чому така низька оцінка тому що покупець не додав опис. Перетелефонуємо та вкажемо причину
Скарга з приводу терміну відправки замовлення. Відправили на протязі 4х днів. Зазвичай ми відправляємо в той же день, окрім суботи. Замовлення було зроблено 11.01, відправили 13.01, покупець отримав 16.01. З 13 по 16 посилка була у дорозі ми не мали можливість це прискорити.